Jak można uzyskać dobry kredyt

Jak można uzyskać dobry kredyt

Istnieje kilka sposobów na rozpoczęcie tworzenia historii kredytowej. Jeśli jesteś chory, że wierzyciele cię ściskają, lub jeśli okaże się, że nikt cię nie wypożyczy, ponieważ nigdy nie miałeś kredytu, teraz jest czas, aby nauczyć się porad kredytowych. Przede wszystkim, nigdy nie kupuj rzeczy, których nie potrzebujesz. Jeśli chcesz coś, ale nigdy nie wkładaj swoich potrzeb przed Twoimi potrzebami, jest to przepis na katastrofę i doprowadzi cię do długów. Jeśli szukasz sposobów na budowę kredytu i nie masz wcześniejszej historii, upewnij się, że wiesz jak prawidłowo postępować.

Budowanie lub odtworzenie kredytu

Jeśli masz lub miałeś, zły kredyt, musisz dostać zestaw Do It Yourself i zacznij pracę. Zapoznaj się z lokalną biblioteką i sprawdź książki, które prowadzą przez proces naprawy kredytu. Większość bibliotek posiada kopiarkę, którą można użyć do drukowania formularzy, które trzeba wypełnić i wysłać do wierzycieli. W bibliotece znajdują się przewodniki, które mają niezbędne narzędzia dla dłużników, aby dowiedzieć się, jak pisać skuteczne listy do wierzycieli. Tutaj możesz przeczytać powiązanie.

Listy są lepszym sposobem na skontaktowanie się z wierzycielem niż pocztą. Ponieważ większość wierzycieli troszczy się o swoją sytuację, a nawet może zagrozić. Dobrym przykładem do pisania listów jest to, że posiadanie „dowodu” jest cenniejsze, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na sąd w sprawie problemów z kredytami. Jeśli coś zostało powiedziane lub osiągnięto porozumienie, to uniemożliwi wierzycielowi odmowę lub odmowę tego roszczenia.

Każda dokumentacja dotycząca historii kredytowej powinna być przechowywana w bezpiecznym miejscu. Jeśli wysyłasz list do wierzyciela, zachowaj kopie wysłanych listów i przechowuj je wraz z innymi ważnymi informacjami. Jeśli zauważysz błędy w rachunkach lub kredycie, raporty zapewniają kontakt z odpowiednimi agencjami i zażądały w odpowiednim czasie sporu przeciwko opłatom. Jeśli masz karty kredytowe i dokonałeś zakupu na rzeczy lub skorzystałeś z usługi, a ten produkt jest wadliwy lub usługa jest podrzędna, nie musisz płacić opłat.

Zbliżamy się do okresu czasu

Musisz również spór z tymi informacjami w sklepie lub osobie, która świadczyła tę usługę. Jeśli sklep lub osoba odmawia przyznania przedmiotu, który zastąpi wadliwy lub zwróci pieniądze, masz prawo odmówić płatności. Gdy kwestionujesz tę opłatę, musisz skontaktować się z dostawcą karty kredytowej i powiadomić, co się stało. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby wydać kartę kredytową nawet przy złym stanie kredytu, skorzystaj z tej karty w celu spłaty długów i miesięcznych opłat miesięcznych miesięcznie. Może to być rozwiązanie, gdy wszystko inne zawiedzie. Jeśli musisz użyć karty kredytowej do zapłaty długów, a następnie zapłać karty w następnym miesiącu i użyj karty, aby zapłacić kolejne rachunki miesięcy ….

Teraz możesz zobaczyć, jaki jest plan. Karty kredytowe mają stopy procentowe, dzięki czemu nawet jeśli płacisz minimalną miesięczną płatność, rachunki na karcie wzrosną.

Nie mając kredytu, może być bez problemu

Być może nie potrzebujesz linii kredytowej lub karty kredytowej. Każdego miesiąca można płacić wszystkie rachunki gotówką. Czy to brzmi jak ty? Cóż, znasz oczywistą odpowiedź, ale istnieje sporadyczna sytuacja, która wymaga tego, jakiego scenariusza … W dzisiejszym świecie szybko zbliżamy się do okresu czasu, który wymaga co najmniej jednego znacznego kredytu karta. Jeśli zadzwonisz do firmy, do której masz dług, możesz najpierw zapytać, czy chcesz zapłacić konto za pomocą karty kredytowej. Jeśli ubiegasz się o pracę, mieszkanie, student, dom lub pożyczkę samochodową lub dowolny typ linii kredytowej, najprawdopodobniej będziesz musiał otrzymywać list odrzucający pocztę. Wielu kredytodawców odmówi przedłużenia kredytu osobom, które nie mają historii kredytowej. Z tego powodu oczekujemy od nas ustanowienia linii kredytowej, gdy jesteśmy w naszych nastoletnich latach, a jeśli nie kredytodawcy rosną zainteresowanie. Kredytodawca może odmówić udzielenia kredytu na podstawie wielu powodów. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest budowanie dobrej historii kredytowej poprzez uruchomienie linii kredytowej, dokonywanie terminowych płatności i terminowe spłacenie długów. Pozwól sobie na budżet i trzymaj się stromych długów.