Jak złe są karty kredytowe

Jak złe są karty kredytowe

Długi karty kredytowej są najdroższą formą długu. Wysokie oprocentowanie związane z kartami kredytowymi wymaga natychmiastowej uwagi, którą można osiągnąć poprzez konsolidację zadłużenia. Należności z tytułu kart kredytowych są na rekordowym poziomie, ze względu na wiele osób brak świadomości elastyczności nowoczesnych kredytów hipotecznych i ich zdolności do wykorzystania do konsolidacji. Wiele osób obecnie siedzi z 20.000 + długów na swojej karcie kredytowej, na które płaci 20 +% odsetek. Długy zaciągniętych kart kredytowych są zazwyczaj wynikiem nieplanowanych wydatków i spóźnień. Konsolidacja długów w karcie kredytowej pomoże Ci zapomnieć o wszystkich trudnych momentach, które dały ci dług karty kredytowe! Sprawdź stronę w tym artykule.

Długy kart kredytowych są wynikiem pożyczonych: pieniędzy od firm kredytowych bez zabezpieczenia. Są to niezabezpieczone pożyczki w odróżnieniu od kredytów hipotecznych w domu lub kredytów samochodowych. Długy kart kredytowych są bardzo popularne, ponieważ bardzo łatwo je dostać, a wydawanie kart kredytowych jest również łatwe, a ponieważ karty kredytowe pobierają bardzo wysoką stopę procentową, nie są tak łatwo spłacić. Poza tym, że karty kredytowe są łatwe do uzyskania, czynią je jeszcze bardziej podatnymi na wysokie zużycie. Długy kart kredytowych szybko wpływają na wielu posiadaczy kart i są często uważane za bardzo trudne miejsce do wymyślania. Istnieją jednak takie sposoby, jak zarządzanie długiem i konsolidacja zadłużenia, aby zająć się tym.

Długi karty kredytowej są trudne do obsługi na własną rękę: Teraz nie musisz, ponieważ jest wiele firm, które mogą Ci pomóc. Spadek zaległości nigdy nie jest dobry, a długów na karty kredytowe są najgorsze w tym względzie, mają bardzo otwarte warunki, a odsetki i kary utrzymują się w takim stopniu, że często nie można ich zwrócić. Długi karty kredytowej są niezabezpieczone, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej nie stracisz żadnej rzeczy (np. Samochodu lub domu) w przypadku, gdy nie możesz dokonać płatności. Jednak po refinansowaniu zadłużenia na karcie kredytowej z pożyczką na akcje własne, przekształcasz te niezabezpieczone długów w zadłużenie, które jest zabezpieczone przez dom, aby to zrobić, zanim dojdą do poza kontrolą, może być korzyścią.

Konsolidacja zadłużenia kartą kredytową ułatwia zarządzanie nimi. Wysokie odsetki związane z karą kredytową są spłacane w formie ryczałtu. Konsolidacja zadłużenia kart kredytowych i stała się jednym ze świata, stres związany z długiem jest prawdziwym zabójcą XXI wieku.

Spłacić wszystkie należności z tytułu

Konsolidacja poprzez spłatę wysokiej karty odsetkowej z niskim oprocentowaniem to inna możliwość, rozważenie ubiegania się o kartę kredytową o niskim poziomie wstępu. Karty kredytowe z oprocentowaniem odsetkowym mają stałą niską lub niską stopę procentową. Porównaj karty kredytowe o niskim oprocentowaniu obok siebie, aby ustalić, którą kartę kredytową należy zgłosić. Istnieje wiele witryn porównania, w których można to zrobić. Konsolidacja kart kredytowych pozwala na łatwą kontrolę terminów i zmniejszyć ryzyko utraty płatności, a liczba płatności, którą wykonujesz w każdym miesiącu jest znacznie mniejsza. Jeśli nadal jesteś godny kredytodawcy, złożyć wniosek o pożyczkę osobistą lub hipotekę, aby spłacić wszystkie należności z tytułu kart kredytowych.

Konsumenci, którzy są w stanie wykupić środki pieniężne z domu i konsolidować długów kart kredytowych są w doskonałej pozycji. Ale dzięki zasadom udzielania kredytów hipotecznych mocniej i domomierza znikają w miarę spadku cen domów, refinansowanie nie jest już szybkie dla wszystkich.

Ostatnia płatność z tytułu zadłużenia karty: kredytowej jest określona w taki sposób, że najpierw spłacisz najtańszą lub bez odsetek. Jeśli nie wyczyścisz tego salda w okresie 0% w okresie zakupu, to koszt długu pozostanie na dłużej, a poziom odsetkowy wyniesie ok. 17%. Płatność za pośrednictwem kart kredytowych jest tak samo, jak pożyczka, ale w znacznie wyższej stawce. Ubezpieczenie z tytułu płatności (PPI) spelnia Twoje spłaty, jeśli nie pracujesz z powodu wypadku, choroby lub bezrobocia, a jeśli umrze. Niestety, jest to masowo zawyżone ceny i zazwyczaj dodaje do dziesięciu (10% rocznie) koszty obsługi karty kredytowej. Może to doprowadzić twoje stopy procentowe do ponad 20%, więc upewnij się, że potrzebujesz tego ubezpieczenia przed ślepą próbą rejestracji.