Naprawa kredytowa – poprawa wyników w ciągu 90 dni

Naprawa kredytowa – poprawa wyników w ciągu 90 dni

Naprawa kredytowa w 90 dni

Naprawa kredytu wymaga czasu, ale istnieją sposoby na znaczne poprawienie wyników w ciągu zaledwie 90 dni. Ekspert naprawy kredytu ujawnia niektóre potężne strategie, które mogą pompować ocenę kredytową, zanim się zorientujesz. Jesteś gotowy?

Naprawa kredytowa w Fast Lane

Naprawa kredytu nie musi trwać wiecznie. Są rzeczy, które tylko czas się wyleczyć, ale właściwe strategie mogą szybko poprawić wyniki kredytowe. Czy jesteś gotowy, aby zrobić to, czego potrzeba, aby zobaczyć numery pop? To nie jest trudne, jeśli wiesz, co robić. Oto najlepsze krótkoterminowe strategie napraw kredytowych. Połącz je ze sobą i otrzymasz magię naprawy kredytu. Ten blog jest idealny dla nasza rada dla cebie.

FICO ’08 i autoryzowane konta użytkowników

Fair Isaac Corp wreszcie wyłączył autoryzowany rachunek konta dla branży brokerów. Najnowsza wersja oprogramowania scoringowego FICO ’08 jest starannie zaprojektowana, aby wyeliminować wszelkie korzyści z zakupu autoryzowanych kont kart kredytowych użytkownika. Ale ukryte w wiadomościach złoto naprawy kredytu. Fair Isaac czyni obficie jasnym, że legalni upoważnieni użytkownicy nadal będą czerpać te same korzyści jak zawsze. Więc zadzwoń do mamy lub wuja Boba i dodaj je do jednego lub dwóch z najlepszych kart kredytowych.

Uzyskaj dwie lub trzy nowe zabezpieczone karty kredytowe

Powinieneś zauważyć znaczący skok w wynikach z nowych, autoryzowanych kont użytkowników, ale nie zastępuje to tworzenia nowego kredytu we własnym imieniu. Jeśli Twoje oceny są za słabe, aby uzyskać regularne karty kredytowe, wystarczy się ubiegać o kilka małych, zabezpieczonych kart. Jest to potężna strategia naprawy kredytu. Upewnij się, że używasz mniej niż 20% dostępnego limitu na karcie. Jeśli masz max tych nowych kart, będzie to samobójstwo naprawy kredytu. Masz moc. Nie dmuchaj; Użyj mniej niż 20% karty.

Zapłacić obrotowe salda

Może masz dużo kredytu i nie potrzebujesz autoryzowanych kont użytkowników ani zabezpieczonych kart kredytowych. Jeśli masz istniejący dług obrotowy, możesz szybko przenieść swoje wyniki, płacąc saldo w dół. Istnieje pięć poziomów wykorzystania kart, które zostały potwierdzone przez model scoringu kredytowego: 20, 40, 60, 80 i 100%. Jeśli chcesz zwiększyć swoje oceny kredytowe, powinieneś iść na gusto i zapłacić saldo poniżej 20%. Jeśli nie masz środków na to, warto pomyśleć o pożyczaniu od krewnego lub przyjaciela. Uczyń to, jeśli możesz. Może to zwiększyć do ponad 100 punktów.

Pompuj limity kredytowe

Są dwie strony formuły równowagi vs. limit. Jeśli nie możesz uzyskać sald w dół, sprawdź, czy możesz uzyskać limity. Jeśli możesz zmniejszyć stosunek zużycia karty, otrzymasz korzyść niezależnie od tego, jak to zrobiłeś. Odbierz telefon z każdym ze swoich wystawców kart kredytowych, jeśli zwiększy to limit. Nie mogę zaszkodzić zapytać. Czasami naprawa kredytu wymaga nerwów.

Wyzwij swoje kolekcje

Pobierz kopię trzech raportów kredytowych. Identyfikuj kolekcje i kwestionuj wszystkie z nich. Dźwięk szalony? Właściwie to nie jest szalone, żeby tego nie robić. Kolekcje często się zmieniają. To jest natura branży. Czy wiesz, że FTC wymaga, aby kolektory wycofały się z raportowania zbiorów, jeśli sprzedają konto innym kolektorom lub zwracają je pierwotnemu wierzycielowi? Niestety, nie ma motywacji do zaprzestania zgłaszania i kary, jeśli nie. Jeśli kwestionujesz kolekcję i kolektor już nie posiada długu, zostanie usunięty. Ale uważaj i przeczytaj następną sekcję uważnie, ponieważ istnieje potencjalne ryzyko naprawienia kredytu.

Naprawa kredytu i statut państwa

Trudne kolekcje to inteligentna i uzasadniona strategia naprawy kredytów. Są jednak przypadki, w których po prostu nie jest wskazane. Jeśli kolekcja jest większa niż 1000 dolarów, a w ramach przedawnienia (SOL) do zbierania przez sądy, możesz obudzić śpiącą bestię.